3 Beds
2 Baths
1,988 sqft
$1,175,000
25 N Palm Drive Yankeetown FL, 34498
Price per sqft
$591.05
Built in
2026
Property size
1,988 sqft
Property type
Residential
Garages
5
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
854628
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.38 Acres
Other property details
Taxes
$4,552
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
5
55+/Senior Community
No
Courtesy of Plantation Realty, Inc., Tina Champagne,
Listing Contact: (352) 804-4495