4 Beds
3 Baths
2,602 sqft
$990,000
2371 N Peakview Loop Hernando FL, 34442
Price per sqft
$380.48
Built in
2021
Property size
2,602 sqft
Property type
Residential
Garages
3
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
854469
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.37 Acres
Other property details
Taxes
$7,405
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
3
55+/Senior Community
Yes
Courtesy of RE/MAX Foxfire - HWY 40, Paula Fuhst,
Listing Contact: (352) 613-7553